LV RU EN

Par uzņēmumu

Uzņēmums “Biant” dibināts 1993. gadā un nepārtrauktas darbības laikā kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem inženiersistēmu izbūves jomā Latvijā, specializējoties ventilācijas, kondicionēšanas, apkures, ūdens un siltumapgādes sistēmu montāžā.  

Uzņēmums ir orientēts uz gala rezultātu un nepieļauj kompromisus montējamo sistēmu kvalitātes, efektivitātes un drošības jautājumos.  Mēs īstenojam savus ražošanas procesus tā, lai garantētu mūsu klientiem labi organizētu un laicīgu montāžu, atbildīgu projektu vadības procesu un profesionālu sistēmu palaidi un regulēšanu. Tādējādi mēs varam būt autoritārs partneris inženiersistēmu izbūvē daudziem Latvijas un ārvalstu būvniecības uzņēmumiem un gala lietotājiem. 


Uzņēmumā strādā aptuveni 75 cilvēki. Tieši viņi ir mūsu galvenais aktīvs. Apmācot viņus un attīstot viņu profesionālās iemaņas, vairojot lojalitāti pret uzņēmumu un tā vērtībām, mums ir izdevies izveidot efektīvu un draudzīgu līdzīgi domājošu profesionāļu komandu, kas spēj atrisināt vissarežģītākos darba uzdevumus.